Lakiernik

P.P.U.H. Inter-Castor Sp. z o. o. w Połupinie, firma z wieloletnim stażem na rynku konstrukcji metalowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Lakiernik

Obowiązki:
– przygotowanie powierzchni do lakierowania
– lakierownie konstrukcji metalowych
– kontrola procesu malowania i jakość powłoki malarskiej

Mile widziane:
– doświadczenie w nakładaniu powłok lakierniczych
– sumienność, rzetelność
– odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:
– możliwość przyuczenia dla kandydatów nie mających doświadczenia,
– pracę w miłym środowisku,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– umowę o pracę,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@intercastor.pl lub złożenie osobiste w siedzibie Spółki, ul. Krośnieńska 5, 66-600 Połupin.
Tel. 68 383 5112.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.U.H. Inter-Castor Sp. z o. o. w Połupinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”