Spawacz

P.P.U.H. Inter-Castor Sp. z o. o. w Połupinie, firma z wieloletnim stażem na rynku konstrukcji metalowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Spawacz

Obowiązki:
spawanie konstrukcji stalowych i aluminiowych
– czytanie rysunku technicznego
– spawanie metodą MIG, MAG, TIG

Mile widziane:
doświadczenie w pracy jako Spawacz
– certyfikat lub książeczka spawacza potwierdzająca uprawnienia
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– sumienność i rzetelność

Oferujemy:
– pracę w miłym środowisku,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– umowę o pracę,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@intercastor.pl lub złożenie osobiste w siedzibie Spółki, ul. Krośnieńska 5, 66-600 Połupin.
Tel. 68 383 5112.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. z późniejszymi zmianami)”