Kontakt


 Dane firmy:

 P.P.U.H. Inter-Castor Sp. z o.o.
ul. Krośnieńska 5, 66-600 Połupin
Tel: 0048 68 383 51 12
Fax: 0048 68 383 55 12
e-mail: info@intercastor.pl
e-mail: marketing@intercastor.pl

 KRS: 0000131192
REGON: 001395986
NIP: 926-000-08-23

Konto: Santander Bank Polska S.A.
Nr 52 1090 1551 0000 0000 5503 1827

Zapytanie ofertowe

     Lokalizacja

    Firma położona jest 50 km od niemieckiej granicy i 150 km od Berlina.

    P.P.U.H. "Inter-Castor" Sp. z o.o.

    ul. Krośnieńska 5 | 66-600 Połupin

    info@intercastor.pl

    tel. (0048) 68 383 5112

    fax. (0048) 68 383 5512


    Waldemar Hasiów

    Prezes Zarządu

    hasiow@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112


    Antonina Kazimierska

    Prokurent

    kazimierska@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112


    Dariusz Kobus

    Kierownik Działu Marketingu

    kobus@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 575 102 121


    Agnieszka Gola

    Specjalista d/s marketingu

    gola@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 570 007 289


    Aleksandra Gajdemska

    Specjalista d/s marketingu

    gajdemska@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 607 648 556

    Krzysztof Kwiatkowski

    Kierownik Działu Logistyki

    kwiatkowski@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    Przemysław Żdaniuk

    Kierownik Działu Kooperacji

    zdaniuk@intercastor.pl

    zapytania ofertowe: info@intercastor.pl

    (0048) 607 835 079

    Daniel Sienkiewicz

    Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

    sienkiewicz@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 607 603 918


    Daniel Rekusz

    Technolog

    rekusz@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 697 677 788


    Bogdan Krasowski

    Technolog

    krasowski@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 570 577 161


    Przemysław Żdaniuk

    Technolog – Główny Spawalnik

    zdaniuk@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 607 835 079

    Wiesław Pluta

    Szef Produkcji

    pluta@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 605 319 076

    Sebastian Rogoziński

    Kontroler Jakości

    rogozinski@intercastor.pl

    (0048) 537 770 228

    Antonina Kazimierska

    Główny Księgowy

    kazimierska@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112


    Ewa Laszczowska

    Specjalista d/s administracji i księgowości

    laszczowska@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 730 718 737


    Adam Sobolewski

    Specjalista d/s recyklingu

    recykling@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    Emil Tumiński

    Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu

    tuminski@intercastor.pl

    (0048) 68 383 5112

    (0048) 570 577 708