Kontakt


 Dane firmy:

 P.P.U.H. Inter-Castor Sp. z o.o.
ul. Krośnieńska 5, 66-600 Połupin
Tel: 0048 68 383 51 12
Fax: 0048 68 383 55 12
e-mail: info@intercastor.pl
e-mail: marketing@intercastor.pl

 KRS: 0000131192
REGON: 001395986
NIP: 926-000-08-23

Konto: BZ WBK S.A. Krosno Odrzańskie
Nr 52 1090 1551 0000 0000 5503 1827

Lokalizacja

Firma położona jest 50 km od niemieckiej granicy i 150 km od Berlina.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Wiadomość*

Waldemar Hasiów

Prezes Zarządu

hasiow@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.22


Antonina Kazimierska

Prokurent

kazimierska@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.27


Dariusz Kobus

Kierownik Działu Marketingu

kobus@intercastor.pl

(0048) 68 383 51 12

(0048) 575 102 121


Marta Kołoszyc

Specjalista d/s marketingu

mkoloszyc@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112

(0048) 607 648 556


Aleksandra Żydek

Specjalista d/s marketingu

zydek@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112

(0048) 733 600 433


Krzysztof Kwiatkowski

Kierownik Działu Logistyki

kwiatkowski@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.23


Daniel Sienkiewicz

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

sienkiewicz@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 607 603 918


Daniel Rekusz Technolog

rekusz@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 697 677 788


Przemysław Żdaniuk

Technolog – Główny Spawalnik

zdaniuk@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 607 835 079


Franciszek Biały

Kierownik Produkcji

bialy@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.31


Wiesław Pluta Kontroler Jakości

pluta@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112

(0048) 605 319 076


Antonina Kazimierska

Główny Księgowy

kazimierska@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.27


Ewa Laszczowska

Specjalista d/s administracji i księgowości

laszczowska@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w. 29

(0048) 730 718 737


Adam Sobolewski

Specjalista d/s recyklingu

recykling@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112


Emil Tumiński

Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu

tuminski@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 570 577 708