Kontakt


 Dane firmy:

 P.P.U.H. Inter-Castor Sp. z o.o.
ul. Krośnieńska 5, 66-600 Połupin
Tel: 0048 68 383 51 12
Fax: 0048 68 383 55 12
e-mail: info@intercastor.pl
e-mail: marketing@intercastor.pl

 KRS: 0000131192
REGON: 001395986
NIP: 926-000-08-23

Konto: BZ WBK S.A. Krosno Odrzańskie
Nr 52 1090 1551 0000 0000 5503 1827

 

Lokalizacja

Firma położona jest 50 km od niemieckiej granicy i 150 km od Berlina.

 

Waldemar Hasiów

Prezes Zarządu

hasiow@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.22


Antonina Kazimierska

Prokurent

kazimierska@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.27


Dariusz Kobus

Kierownik Działu Marketingu

kobus@intercastor.pl

(0048) 68 383 51 12

(0048) 575 102 121


Agnieszka Gola

Specjalista d/s marketingu

gola@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112

(0048) 570 007 289

Krzysztof Kwiatkowski

Kierownik Działu Logistyki

kwiatkowski@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.23

Daniel Sienkiewicz

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

sienkiewicz@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 607 603 918


Daniel Rekusz

Technolog

rekusz@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 697 677 788


Bogdan Krasowski

Technolog

krasowski@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112

(0048) 570 577 161


Przemysław Żdaniuk

Technolog – Główny Spawalnik

zdaniuk@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 607 835 079

Wiesław Pluta

Szef Produkcji

pluta@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112

(0048) 605 319 076

Łukasz Hyży

Kontroler Jakości

hyzy@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.31

(0048) 536 073 182

Antonina Kazimierska

Główny Księgowy

kazimierska@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.27


Ewa Laszczowska

Specjalista d/s administracji i księgowości

laszczowska@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w. 29

(0048) 730 718 737


Anna Smyk

Specjalista d/s administracji i księgowości

smyk@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w. 29

Adam Sobolewski

Specjalista d/s recyklingu

recykling@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112

Emil Tumiński

Kierownik Wydziału Utrzymania Ruchu

tuminski@intercastor.pl

(0048) 68 383 5112 w.29

(0048) 570 577 708