30 lat Inter-Castor


30 lat Inter-Castor

28 listopada 2019 r.

W tym roku firma Inter-Castor obchodzi trzydzieści lat swojego funkcjonowania. Jesteśmy dumni z takiego wyniku. Złożona w 1989 roku spółka funkcjonuje coraz prężniej. Tak okrągła rocznica to nie tylko okazja do świętowania, ale także podsumowań. Przez te lata Inter-Castor stała się firmą o zasięgu globalnym, wysyłając swoje produkty do Polski, Europy i świata. Nabywając w ten sposób doświadczenie w pracy nad najróżniejszymi projektami. Odzwierciedlenie w funkcjonowaniu spółki miały zarówno zmiany zachodzące w państwie, jak i regionie. Firma zgodnie z potrzebami swoich klientów zmieniała profil swojej działalności, wierna pozostając niezmiennie hasłu: szybko – tanio –terminowo – profesjonalnie. Ostatnie lata to ukierunkowanie działań na innowacyjność. Przeprowadzono inwestycje mające na celu zaproponowanie naszym usługodawcom rozwiązania oparte o najnowocześniejsze dostępne technologie. Przykładem jest zakup wycinarki laserowej o najwyższych dostępnych w województwie lubuskim parametrach.

Trzydzieści lat funkcjonowania nie byłoby możliwe bez pracowników. Ludzi zaangażowanych, chcących się rozwijać i tworzących wspaniały zespół.

Nasze rozważania nie skupiają się jednak na długo na przeszłości. Plany sięgają dalej – stawiając na rozwój z ufnością spoglądamy w przyszłość.  30 lat to rocznica perłowa, odliczamy do obchodów kolejnej – rubinowej.