Inter-Castor w TVP3


Inter-Castor w TVP3

31 stycznia 2017 r.

Nasza firma miała przyjemność zaprezentować się na antenie TVP3, w programie poświęconym wdrażaniu zasad CSR (Społecznej Odpowiedzialności biznesu) w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. „Skaner CSR. O biznesie społecznie odpowiedzialnym” wyemitowany był na ogólnopolskiej antenie TVP3 w dniu 24 stycznia. Tytuł odcinka: Odpowiedzialność za środowisko.

Odcinek powtórkowy emitowany będzie w dniu 01.02.2017 r. o godz. 8.15 na antenie TVP3. Możesz obejrzeć go w internecie pod adresem http://tvpstream.tvp.pl/ o podanej godzinie.

 

Program poświęcony wdrażaniu zasad CSR w MŚP – „Skaner CSR. O biznesie społecznie odpowiedzialnym” emitowany był na ogólnopolskiej antenie TVP3 od 24 stycznia przez 6 kolejnych dni o godz. 21.50. Bohaterami kolejnych odcinków są beneficjenci konkursu zorganizowanego w ramach projektu PARP „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)”. W programie zaprezentowane zostaną inicjatywy przedsiębiorców, zrealizowane działania i ich efekty.

Tytuły odcinków:

Odpowiedzialność za środowisko (wystąpił Inter-Castor)
Innowacyjny produkt
Rozwiązania dla pracowników
Zaangażowanie społeczne
Nowoczesne zarządzanie
Relacje z otoczeniem

Emisje powtórkowe programu w dn. 1 – 9 lutego br. o godz. 8.15

Więcej informacji o rozwiązaniach CSR wdrożonych w Inter-Castor znajdziesz tutaj.