Witamy na blogu Inter-Castor Sp. z o.o.


IMG_5636

14 grudnia 2016 r.

Od grudnia 2016 r. serdecznie zapraszamy do naszego bloga. Z myślą o naszych Partnerach stworzyliśmy miejsce, w którym połączymy teorię z praktyką. Główną częścią bloga Inter-Castor będą merytoryczne artykuły na tematy związane z obróbką metali, spawalnictwem, konstrukcjami stalowymi, elementami  linii technologicznych do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej metali i stopów, a także recyklingiem i ekologią. Poszukujesz sprawdzonych rozwiązań ? Tutaj na pewno je znajdziesz!
Artykuły będą pojawiać się regularnie kilka razy w miesiącu. Serdecznie zapraszamy do śledzenia nowości.

Merytoryka, nowości, porady

Celem naszego bloga jest dzielenie się z naszymi Klientami wiedzą i dobrymi praktykami. Będziemy wyjaśniać różne zagadnienia związane z branżą, dzielić się nowościami na rynku. Szczegółowo zaprezentujemy nasze możliwości, doświadczenie, produkty i świadczone usługi. Zależy nam na rzetelnym informowaniu i uświadamianiu, w jak wielu dziedzinach działamy i jak możemy pomóc. Świadomy klient wie, czego potrzebuje oraz co sprawia, że produkty i usługi z oferty Inter-Castor są tak dobrej jakości.

Masz pytania? Napisz do nas!

Chętnie poznamy Twoją opinię i postaramy się rozwiać wątpliwości. Coś szczególnie Cię interesuje? Z przyjemnością poruszymy zaproponowane tematy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo.